...
Sklep internetowy Shoper Premium

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Praktyczne i wysmakowane klamerki do ręczników na plażę

Wypoczynek nad morzem to marzenie, które każdego roku spełniają miliony wczasowiczów. Komfort w ciepłe i upalne dni w dużej mierze zależy od praktycznych akcesoriów. Jednym z najnowszych hitów są klamerki do ręczników plażowych. Proste, gustowne i niezwykle funkcjonalne.

Wybór kolorów to nie wszystko

Podobnie jak podczas dobierania odcienia materaca, namiotu plażowego czy koca, także przy zakupie niewielkich akcesoriów można bawić się kolorami. Klamerki na ręcznik plażowy nie są nudne. Nie są szare. Im żywsza kolorystyka, tym dużo łatwiej znaleźć je w przypadku zagubienia w piasku. Śmiałe barwy klamerki do ręcznika plażowego to jeden z wielu atutów. Niewielki, lecz wart uwagi. Stylowe klamerki do ręczników plażowych mają przede wszystkim w prosty i zarazem modny sposób trzymać ręcznik lub koc we właściwym miejscu. Standardowy zestaw składa się z dwóch lub czterech sztuk, co pozwala na zabezpieczenie każdego z rogów. Zamawiając jednocześnie kilka kompletów, można stworzyć skrzącą się tonacjami lata. Decydując się na klipsy spinacze na ręcznik plażowy, oszczędza się sporo czasu i ewentualnych kłopotów z wyszukiwaniem czegoś, co przytrzyma ręcznik czy kocyk.

Klamerki na ręcznik plażowy produkowane są z trwałego i estetycznego tworzywa. Dzięki temu po wielu godzinach spędzonych nad wodą wciąż spełniają swe funkcje i dobrze wyglądają. Silniejsze podmuchy wiatru czy przypadkowe zahaczenie o ręcznik – uniknięcie przykrych plażowych niespodzianek nigdy wcześniej nie było tak proste. Wystarczy zaopatrzyć się w kilka zestawów klamerek dla siebie i dla najbliższych. Nie są drogie. Kupując je, warto zerknąć na inne przydatne akcesoria plażowe.

Relaks na plaży w pełnym słońcu lub pod gustownym parasolem dzięki klamerkom stał się pełniejszy. Z pozoru banalny dodatek do plażowego ekwipunku potrafi znacząco wpłynąć na jego jakość. Następnym plusem kolorystyka i możliwość dopasowania klamerek do kostiumu, ręcznika czy namiotu plażowego. Inny pomysł to klamerki w kontrastujących odcieniach.

 

Zaloguj się