Podczas podróży bezapelacyjnie potrzebujemy wygodnej torby lub walizki, w której umieścimy wszystkie swoje niezbędne rzeczy. Jeśli jednak torba podróżna nie posiada wystarczającej ilości przegródek i kieszonek, może pojawić się problem z przewożeniem drobnych elementów garderoby, bielizny lub kosmetyków. Organizer podróżny jednak odmieni oblicze każdego wojażu!

Organizery podróżne z serii TENERIFE to idealne rozwiązanie dla każdego. Mnogość kolorów i wzorów pozwala na wybranie takiego, jaki najbardziej przypadnie Państwu do gustu. Znajdą się zarówno modele idealne dla nastolatek, jak i takie, które z pewnością spodobają się dojrzałym kobietom lubiącym stonowane kolory. 

Organizery z serii TENERIFE przydadzą się zarówno do segregowania bielizny, jak i kosmetyków, lekarstw, biżuterii, galanterii i wielu innych przedmiotów. Dzięki swojemu designowi, sprawdzają się podczas przewożenia tak wrażliwych na nieodpowiednie przechowywanie elementów garderoby jak: biustonosze, krawaty, muchy i ozdoby do włosów, zabezpieczając je przed odkształceniami. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry