Problem z bólem uszu podczas lotu? Oto rozwiązanie.
Koniec z bólem uszu podczas lotu

Jeżeli na samą myśl o locie samolotem myślisz o dyskomforcie związanym z bólem uszu, mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie. Nowatorskie rozwiązanie dla osób dorosłych jak i dzieci sprawi, że podróżowanie samolotem stanie się przyjemne - zatyczki do uszu marki HASPRO.

czytaj całość »
Dokąd na wakacje?
Dokąd na wakacje

Sezon letni w pełni, myślimy więc o wakacjach i planujemy urlop. Nie tak dawno najczęściej wybieranym kierunkiem zagranicznych wyjazdów Polaków był Egipt, natomiast w ostatnich latach królowała Grecja. W tym roku wśród polskich turystów najpopularniejszy jest inny kraj. Gdzie Polacy najchętniej wybierają się na wakacje?

czytaj całość »
Jak ustrzec się przed kradzieżą w podróży
Jak ustrzec się przed kradzieżą w podróży

Skąd wziąć pieniądze na podróże? Pytanie to wciąż pojawia się w komentarzach na blogach i w mediach społecznościowych. Równie ważne jest jednak inne – co robić, by gromadzonych środków nie stracić w wyniku kradzieży.

czytaj całość »
Jak podróżować taniej?
JAK PODRÓŻOWAĆ TANIEJ

Okres wakacyjny w pełni, co oznacza, że koszty związane z podróżowaniem i odpoczynkiem wakacyjnym są bardzo wysokie. Warto w tym momencie skorzystać z rozwiązań pozwalających na to, by wakacje mimo że tańsze, okazały się niezapomniane.

Gdzie szukać pomysłu na tanie i niezapomniane wakacje?

czytaj całość »
Wizy i paszporty podczas podróży
PODRÓŻOWANIE A SPRAWA WIZ I PASZPORTÓW

Podróżując po świecie należy pamiętać, że wjazd i pobyt w części krajów naszego globu wymaga posiadania nie tylko paszportu, ale i wizy. 

Wiza to pozwolenie na wjazd i pobyt, które uzyskamy w ambasadzie kraju, do którego podróżujemy. Nieco rzadziej na przejściu granicznym. Przybiera formę pieczątki, odbijanej w paszporcie, wpisu lub naklejki i zazwyczaj wiąże się z uiszczeniem opłaty.

Przeczytaj co zrobić, aby uniknąć problemów w czasie podróży.

czytaj całość »
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl