Zatyczki do uszu Haspro Kids redukujące ciśnienie podczas lotu

  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny (1 dzień roboczy)
Cena: 39,00 zł 44,00 zł 39.00
ilość szt.
Producent: HASPRO
Kod produktu: HASPROKIDS

Opis

Haspro Kids to zatyczki do uszu dla dzieci stworzone z myślą o ochronie słuchu już od najmłodszych lat aby zapobiec nieodwracalnym negatywnym skutkom przebywania w nadmiernym hałasie.

Dzieci bardzo często przebywają w głośnym otoczeniu - słuchają głośnej muzyki, uczestniczą w imprezach masowych i festiwalach, przebywają w hałasie ulicznym. Ma to niestety negatywny wpływ na ich zdrowie i słuch.

Haspro Kids zapewniają skuteczną ochronę przed dużym hałasem, pozostawiając przy tym komunikację z dzieckiem na zadowalającym poziomie.

Kolejną zaletą Haspro Kids, są stopery do uszu dla dzieci do samolotu, podróży, a nawet spania. Dzięki odpowiedniej konstrukcji filtra zapewniają zarówno filtrację kanału słuchowego, jak również zmniejszają redukcję ciśnienia podczas lotu samolotem, w szczególności, gdy samolotu startuje i ląduje. Używając zatyczek do uszu Haspro Kids, My – rodzice możemy być pewni, że nasze dziecko będzie bezpieczne podczas lotu samolotem, a sama podróż minie spokojnie i relaksująco.

Dlaczego warto mieć stopery Haspro Kids:

  • zatyczki są w niewielkim rozmiarze – idealne dla dzieci, kobiet i osób z mniejszym kanałem słuchowym
  • eliminują uczucie zatkanych uszu podczas startowania i lądowania samolotu
  • skutecznie redukują ciśnienie w uszach
  • zwiększają komfort podczas podróży samolotem
  • zatyczki są wielokrotnego użytku
  • aluminiowe etui dołączone w zestawie zawsze można mieć pod ręką, aby nie zgubić zatyczek.

 

Wygodne i praktyczne metalowe etui na stopery do uszu Haspro

Do etui dołączone jest praktyczne metalowe etui, dzięki któremu możesz mieć zatyczki ze sobą, gdziekolwiek przebywasz. Są chronione, higienicznie zamknięte i zawsze pod ręką. Nie zgubią się i będą Ci służyć, gdy tylko zajdzie taka potrzeba - w podróży samolotem czy pociągiem, w czasie drzemki czy potrzeby wyciszenia się.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór zatyczek do uszu dla różnych zastosowań: na spokojny sen i relaks, dla podróżujących samolotem, dla pracujących w biurze oraz w zmożonym hałasie, na koncerty i wiele innych. Znajdziesz je poniżej.