Zatyczki do uszu Haspro Moto

  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny (1 dzień roboczy)
Cena: 64,00 zł 69,00 zł 64.00
ilość szt.
Producent: HASPRO
Kod produktu: HASPROMOTOEARPLUGS

Opis

Haspro Moto EarPlugs to profesjonalne zatyczki dla motocyklistów stworzone z myślą o ich bezpieczeństwie oraz komforcie jazdy. Idealne dla użytkowników jedno i dwuśladów wybierających się zarówno w krótkie jak i dłuższe wakacyjne trasy.

Haspro Moto zaprojektowane zostały w taki sposób aby ich użytkowanie było niemalże nieodczuwalne podczas jazdy. Dzięki specjalnej konstrukcji dopasowują się do każdego ucha nie powodując dyskomfortu. Idealnie mieszczą się pod kaskiem, dzięki czemu każdy motocyklista może swobodnie cieszyć się jazdą.

DLACZEGO HASPRO MOTO?

Przebywanie w hałasie już powyżej 70dB jest szkodliwe dla człowieka. Jadąc na motocyklu z prędkością powyżej 120 km/h hałas który nas otacza wynosi ok 98dB co może powodować gorszą koncentrację, zmęczenie i w efekcie wolniejszą reakcję na zagrożenie na drodze. Stopery HASPRO MOTO zostały stworzone aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa a tym samym cieszyć się komfortem podczas wymarzonej podróży. W końcu jazda motocyklem to przyjemność!

Dlaczego warto kupić zatyczki HASPRO MOTO:

- dają najlepszą ochronę słuchu podczas jazdy motocyklem,

- umożliwiają słyszalność dźwięków i sygnałów drogowych,

- idealne dopasowują się do każdego ucha,

- nie uwierają ani nie wypadają nawet pod kaskiem motocyklowym,

- dołączone metalowe etui sprawi, że zatyczki można mieć zawsze pod ręką np. przypięte do kluczyków motocyklowych.

 

Wygodne i praktyczne metalowe etui na stopery do uszu Haspro

Do etui dołączone jest praktyczne metalowe etui, dzięki któremu możesz mieć zatyczki ze sobą, gdziekolwiek przebywasz. Są chronione, higienicznie zamknięte i zawsze pod ręką. Nie zgubią się i będą Ci służyć, gdy tylko zajdzie taka potrzeba - w podróży samolotem czy pociągiem, w czasie drzemki czy potrzeby wyciszenia się.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór zatyczek do uszu dla różnych zastosowań: na spokojny sen i relaks, dla podróżujących samolotem, dla pracujących w biurze oraz w zmożonym hałasie, na koncerty i wiele innych. Znajdziesz je poniżej.