Zatyczki do uszu Haspro Office

  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny (1 dzień roboczy)
Cena: 44,00 zł 49,00 zł 44.00
ilość szt.
Producent: HASPRO
Kod produktu: HASPROOFFICE

Opis

Praca biurowa wymaga koncentracji. Nie każdy jednak ma komfort posiadania swojego osobnego biura. Nie każdy też potrafi funkcjonować w hałasie i szumie stwarzanym przez współpracowników. Coraz popularniejsza jest praca w open space i coraz trudniej pracownikom odciąć się od otaczających ich bodźców i efektywnie zająć swoimi obowiązkami.

Haspro Office to zatyczki do uszu, które zostały stworzone z myślą o każdym, kto potrzebuje wyciszenia podczas pracy czy nauki.

Komfortowe i dyskretne - wykonane z przezroczystego, hipoalergicznego silikonu stopery do uszu pomagają wyciszyć zgiełk.

Jeżeli po pracy czujesz podwyższony poziom stresu, rozproszenie oraz przytłaczające zmęczenie - może to być powód męczącego hałasu w pracy. Rozmowy telefoniczne, głośni współpracownicy, dźwięk klawiatur, drukarek - wszystko to, może mieć bardzo negatywne skutki, zarówno na Twój słuch, jak i samopoczucie oraz zdrowie.

Zatyczki Haspro wyposażone są w specjalny filtr akustyczny, który eliminuje szum i pozwala spokojnie pracować. Stopery wyciszają dźwięki otoczenia ale nadal pozostawiają słyszalne alarmy np. Twój dzwoniący telefon czy alarm p. poż. Zatyczki do pracy Haspro office są idealne do wielogodzinnego noszenia – filtr oprócz wygłuszenia, zapewnia wentylację ucha. Komfort zapewni także dyskretny design zatyczek, są one niewielkie i przezroczyste, a także nie wystają z ucha.

Dlaczego warto używać stoperów Haspro Office:

- tłumią hałas biurowy w pracy i domowy gdy chcemy odpocząć,

- filtr wentylujący ucho umożliwia korzystanie z zatyczek przez wiele godzin,

- są bardzo dyskretne dzięki przezroczystości i niewielkiemu rozmiarowi,

- do każdego kompletu dołączone jest niewielkie etui, które pozwala przechowywać bezpiecznie zatyczki oraz mieć je zawsze przy sobie,

- ich rozmiar jest uniwersalny - pasują do zdecydowanej większości uszu,

- powstały z hipoalergicznego, miękkiego silikonu - są wygodne, nie uciskają.

 

Wygodne i praktyczne metalowe etui na stopery do uszu Haspro

Do etui dołączone jest praktyczne metalowe etui, dzięki któremu możesz mieć zatyczki ze sobą, gdziekolwiek przebywasz. Są chronione, higienicznie zamknięte i zawsze pod ręką. Nie zgubią się i będą Ci służyć, gdy tylko zajdzie taka potrzeba - w podróży samolotem czy pociągiem, w czasie drzemki czy potrzeby wyciszenia się.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór zatyczek do uszu dla różnych zastosowań: na spokojny sen i relaks, dla podróżujących samolotem, dla pracujących w biurze oraz w zmożonym hałasie, na koncerty i wiele innych. Znajdziesz je poniżej.