Zatyczki do uszu Haspro Shooter

  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny (1 dzień roboczy)
Cena: 74,00 zł 79,00 zł 74.00
ilość szt.
Producent: HASPRO
Kod produktu: HASPROSHOOTER

Opis

Shooter EarPlugs to specjalistyczne zatyczki do uszu dla strzelców stworzone z myślą o bezpieczeństwie i ochronie słuchu podczas przebywania w strefie podwyższonego hałasu np. podczas wystrzału z broni palnej. To najmocniejsze pasywne ochronniki słuchu wielokrotnego użytku dostępne na rynku z poziomem tłumienia dochodzącym nawet do 37dB! (dla wysokich częstotliwości).

Stopery do uszu Haspro Shooter pozwalają przy tak dużym wygłuszeniu zachować komunikację oraz słyszalność sygnałów i alarmów. Bezpieczeństwo, komunikacja oraz ochrona słuchu i zdrowia czyni je jednymi z najlepszych zatyczek dostępnych na rynku.

Zapewniają skuteczną ochronę zarówno na otwartej przestrzeni jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Zadowoleni z nich będą zarówno wytrawni strzelcy jak i osoby które uczęszczają na strzelnicę.

Dlaczego warto kupić Haspro Shooter:

- zapewniają najmocniejsze dostępne tłumienie na rynku dla pasywnych wielorazowych wkładek przeciwhałasowych (SNR: 30dB) – nawet o 37dB tłumienia przy wysokich częstotliwościach

- są to profesjonalnie zatyczki do uszu na strzelnicę, dla myśliwych lub innych pasjonatów broni palnej,

- potrafią redukować hałas wysokich częstotliwości nawet o 37dB co w porównaniu do innych pasywnych zatyczek, dostępnych na rynku daje najwyższą dostępną ochronę

- mają uniwersalny rozmiar, który będzie pasował do każdego ucha

- wykonane są z antyalergicznego silikonu

- ochronniki słuchu HASPRO Shooter są testowane i sprawdzone: posiadają certyfikowany znak CE oraz certyfikaty zgodności z europejską normą bezpieczeństwa EN 352-2:2002

- w zestawie poręczne etui do przechowywania oraz sznurek ułatwiający użytkowanie.

 

Wygodne i praktyczne metalowe etui na stopery do uszu Haspro

Do etui dołączone jest praktyczne metalowe etui, dzięki któremu możesz mieć zatyczki ze sobą, gdziekolwiek przebywasz. Są chronione, higienicznie zamknięte i zawsze pod ręką. Nie zgubią się i będą Ci służyć, gdy tylko zajdzie taka potrzeba - w podróży samolotem czy pociągiem, w czasie drzemki czy potrzeby wyciszenia się.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór zatyczek do uszu dla różnych zastosowań: na spokojny sen i relaks, dla podróżujących samolotem, dla pracujących w biurze oraz w zmożonym hałasie, na koncerty i wiele innych. Znajdziesz je poniżej.