Zatyczki do uszu Haspro Swim na basen

  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny (1 dzień roboczy)
Cena: 44,00 zł 49,00 zł 44.00
ilość szt.
Producent: HASPRO
Kod produktu: HASPROSWIMEARPLUGS

Opis

Haspro Swim to uniwersalne zatyczki do uszu do pływania zapewniające skuteczną ochronę ucha przed dostaniem się wody do środka. Dzięki specjalnej konstrukcji oraz filtrowi zapewniają skuteczną ochronę również przed hałasem (np. szum wody, hałas na basenie) przy jednoczesnej możliwości komunikacji.

Wiele osób w szczególności podczas pływania lub kąpieli w basenie odczuwa dyskomfort związany z zatkanymi uszami tylko dlatego, że zbyt dużo wody dostało się do środka. Niestety może to mieć negatywne skutki, gdy dyskomfort przerodzi się w ból albo zapalanie ucha, które w efekcie może skutkować uszkodzeniem narządu słuchu. Warto się przed tym zabezpieczyć i stosować skuteczną ochronę dla swoich uszu jaką są stopery do uszu na basen.

Haspro Swim to zatyczki do uszu przeznaczone dla każdego – dla wytrawnych pływaków ale również dla osób, które rekreacyjnie korzystają z kąpieli w basenach, morzu czy rzece. Dla wszystkich którzy chcą zapewnić sobie najlepszą ochronę uszu przed przedostawaniem się do nich wody, zarówno podczas pływania, kąpieli czy relaksu w basenie.

Dlaczego warto kupić zatyczki Haspro Swim?

  • Chronią uszy przed przedostawaniem się wody
  • Skutecznie wyciszają hałas towarzyszący przebywaniu na basenie
  • Zapewniają komfort podczas pływania oraz po wyjściu z basenu – stop zatkanym uszom!
  • Zapobiegają przedostawaniu się bakterii a tym samym infekcjom ucha
  • Uniwersalny rozmiar dla każdego

 

Wygodne i praktyczne metalowe etui na stopery do uszu Haspro

Do etui dołączone jest praktyczne metalowe etui, dzięki któremu możesz mieć zatyczki ze sobą, gdziekolwiek przebywasz. Są chronione, higienicznie zamknięte i zawsze pod ręką. Nie zgubią się i będą Ci służyć, gdy tylko zajdzie taka potrzeba - w podróży samolotem czy pociągiem, w czasie drzemki czy potrzeby wyciszenia się.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór zatyczek do uszu dla różnych zastosowań: na spokojny sen i relaks, dla podróżujących samolotem, dla pracujących w biurze oraz w zmożonym hałasie, na koncerty i wiele innych. Znajdziesz je poniżej.