...
Sklep internetowy Shoper Premium

Pokrowce na walizki małe

Zastanawiałeś się kiedyś nad losem swojej torby podróżnej? Czy Twoja mała walizka na kółkach nie ulega zbyt szybkiemu zniszczeniu przez nieostrożne traktowanie w czasie licznych przejazdów? Wyobraź sobie, że istnieje sposób by to zmienić i przedłużyć jej żywotność.

Uniwersalne pokrowce na walizkę

Rozwiązaniem jest pokrowiec ochronny na walizkę. Bez problemu zmieści się w nim zarówno walizka dla dzieci  jak też walizka podróżna kabinowa. Pokrowiec zabezpieczy je przed uszkodzeniami mechanicznymi, powstającymi przy transportowaniu. Ukryje też istniejące zarysowania, a dzięki swojemu niecodziennemu wzornictwu nada naszej torbie nowy ciekawy design. Soczyste kolory ochraniacza sprawią, że Twoje walizki podróżne będą zawsze wyróżniać się na tle innych, co znacznie zmniejszy ryzyko pomyłki. Pokrowiec zapewni także doskonałą ochronę bocznych kieszeni bagażu, aby ktoś niepowołany nie dostał się tam podczas naszej nieuwagi.

Pokrowiec na walizkę wykonany jest z mocnego, a zarazem elastycznego poliestru. Ułatwia to jego szybkie nakładanie i ściąganie, co niekiedy wymagane jest podczas kontroli bagażu na lotniskach. Jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu walizka stanie się ciekawym elementem Twojej stylizacji. Zapięcie na rzep i gumowy pasek sprawi, że ochraniacz nie zsunie się z torby podróżnej. Natomiast otwory na uchwyty i kółka pozwolą na jej wygodne użytkowanie.

Ochrona walizki kabinowej.

Jeśli więc chcesz aby Twoja walizka kabinowa lub walizka podróżna dla dzieci zachowały dobry stan na dłużej, zaopatrz się w pokrowiec dostępny w naszym sklepie internetowym. Przy kolejnej podróży z pewnością przekonasz się, że Twój wybór był strzałem w dziesiątkę.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się