...
Sklep internetowy Shoper Premium

Pokrowce na walizki średnie

Chciałbyś zabezpieczyć swoje walizki podróżne podczas kolejnej wyprawy i nie wiesz jak to zrobić? Skorzystaj z oryginalnego i praktycznego rozwiązania jakim jest pokrowiec na walizkę. Ochroni Twój bagaż przed zarysowaniami i zadrapaniami, powstającymi przy jego transporcie. Dzięki swojemu nowoczesnemu wzornictwu stworzy ciekawą stylizację Twojej torby. Ułatwi to jej identyfikację na taśmie bagażowej na lotnisku i zmniejszy ryzyko pomyłki. Takie zabezpieczenie walizki dodatkowo ochroni jej boczne kieszenie przed otwarciem przez niepowołane osoby.

Ochrona i widoczność walizki 

Pokrowiec na walizkę uszyty jest z mocnego i trwałego materiału, charakteryzującego się jednocześnie dużą elastycznością. Umożliwia to łatwe ściąganie i nakładanie go podczas kontroli bezpieczeństwa. Dodatkowe wyposażenie w otwory na uchwyty i kółka powoduje, że walizka podróżna nie traci na swej funkcjonalności. Z kolei zapięcie na rzep i gumowy pasek zapobiega zsunięciu się ochraniacza z torby.

Jeśli więc uznasz, że Twoja walizka podróżna średnia zasługuje na lepszą ochronę niż dotychczas, sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego. Znajdziesz w nim szeroki wybór pokrowców. Różnorodność ciekawych wzorów sprawi, że z pewnością znajdziesz odpowiedni model dla siebie. Odtąd Twoja walizka średnia będzie nie tylko dobrze zabezpieczona, ale zyska też niecodzienny wygląd.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się