Hałas to obecnie element naszej codzienności. Towarzyszy nam od rana do wieczora. Wraz z rozwojem cywilizacji poziom jego natężenia staje się coraz większy i trudno się przed nim ustrzec. Zbyt duże nasilenie dźwięków wpływa niekorzystnie na nasz słuch i dlatego warto zawczasu pomyśleć jak temu zapobiec. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam stopery do uszu. Ich używanie wygłusza hałaśliwe tony z otoczenia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zatyczki do uszu o różnym przeznaczeniu. Dzielimy je na kategorie w zależności od rodzaju hałasu, przed którym chcesz się bronić.

Zatyczki do uszu do wielu zastosowań i aktywności

W trosce o nasz słuch marka Haspro stworzyła całą gamę stoperów, pomagających oddzielić się od uporczywych dźwięków. Zatyczki do uszu do spania zapewnią nam spokojne noce, natomiast zatyczki do uszu do pracy poprawią naszą koncentrację i efektywność. Jednocześnie nie zakłócą swobodnej komunikacji z drugą osobą i przepuszczą dźwięki alarmów, nie odcinając nas zupełnie od rzeczywistości. W naszej ofercie dostępne są również zatyczki do uszu na basen, które tworzą skuteczną ochronę przed dostaniem się wody do środka. Nie zapomniano też o najmłodszych pociechach, tworząc z myślą o nich zatyczki do uszu dla dzieci. Są szczególnie pomocne przy startowaniu i lądowaniu samolotu.  Zatyczki Haspro wykonane są z hipoalergicznego silikonu, dzięki czemu można je nosić wiele godzin. Łatwo się je zakłada i ściąga, a co najważniejsze są wielorazowego użytku.

Do każdego zestawu dołączony jest pojemnik do przechowywania, który można doczepić do kluczy i mieć stopery zawsze przy sobie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ich szeroki wybór. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl