Zatyczki do uszu na koncert festiwal Haspro Party

  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny (1 dzień roboczy)
Cena: 44,00 zł 49,00 zł 44.00
ilość szt.
Producent: HASPRO
Kod produktu: HASPROPARTY

Opis

HASPRO PARTY to profesjonalne zatyczki do uszu na koncert, festiwal, mecz lub innego rodzaju imprezy masowe gdzie występuje duże natężenie hałasu, mogącego wpłynąć negatywnie na nasze samopoczucie i zdrowie. Haspro Party to wygodne, praktycznie niewidoczne stopery do uszu z wbudowanym filtrem akustycznym specjalnie stworzonym dla fanów imprez masowych.

NAJLEPSZE ZATYCZKI DO USZU NA KONCERT

Zatyczki do uszu Haspro Party to przede wszystkim komfort użytkowania i dyskrecja. Dzięki niewielkim rozmiarom i przezroczystym kolorze stają się praktycznie niezauważalne w uchu. Natomiast filtr akustyczny sprawia, że dźwięk nie jest zniekształcony ani też nadmiernie tłumiony. Wręcz przeciwnie podczas używania zatyczek do uszu można cieszyć się najwyższą jakością oraz czystością dźwięku. Dzięki tym rozwiązaniom każdy koncert to teraz czysta przyjemność i zarazem ochrona naszego słuchu.

ZALETY ZATYCZEK HASPRO PARTY:

- filtr akustyczny, który zapewnia ochronę oraz czystość dźwięku

- dyskretny design zatyczek - są prawie niewidoczne

- dopasowują się do niemalże każdego ucha

- poręczne etui do przechowywania zatyczek z możliwością przypięcia do pęku z kluczami i noszenia stoperów zawsze przy sobie.

 

Wygodne i praktyczne metalowe etui na stopery do uszu Haspro

Do etui dołączone jest praktyczne metalowe etui, dzięki któremu możesz mieć zatyczki ze sobą, gdziekolwiek przebywasz. Są chronione, higienicznie zamknięte i zawsze pod ręką. Nie zgubią się i będą Ci służyć, gdy tylko zajdzie taka potrzeba - w podróży samolotem czy pociągiem, w czasie drzemki czy potrzeby wyciszenia się.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór zatyczek do uszu dla różnych zastosowań: na spokojny sen i relaks, dla podróżujących samolotem, dla pracujących w biurze oraz w zmożonym hałasie, na koncerty i wiele innych. Znajdziesz je poniżej.