Zatyczki do uszu w domu. Jakie wybrać?

Zatyczki do uszu w domu. Jakie wybrać?

Ostatnie tygodnie kwarantanny to czas zmian dla wielu z nas. Nasze życie prywatne oraz zawodowe zmieniło się radykalnie. Spędzamy większość czasu w domu, co powoduje, że musimy przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Inaczej spędzamy wolny czas, inaczej też pracujemy. Praca zdalna z domu i konieczność skupienia się jest bardzo trudne. Podobnie jak wypoczynek, gdy możliwość opuszczenia domu jest utrudnione, a często niemożliwe. Jest jednak rozwiązanie tej sytuacji.

 

Zatyczki do uszu do pracy przy komputerze

Zarówno w biurze, w warunkach open space, jak i w pracy zdalnej w domu ważne jest skupienie. Należy odciąć się od otaczających hałasów, szumu i skupić na pracy czy nauce. Stopery do uszu z filtrem akustycznym zapewnia eliminację szumu.

Stopery do uszu Haspro Office tłumią dźwięki wokół nas, ale pozostawiają istotne i słyszalne dźwięki, takie jak dzwoniący telefon, który powinniśmy odebrać. Zatyczki do pracy Haspro office nadają się do wielogodzinnego używania – filtr nie tylko wygłusza, ale zapewnia wentylację ucha. Obniżają też poziom stresu, wpływając na zwiększenie wydajności w pracy i nauce. Wygodę zapewnia kształt zatyczek, są one niewielkie i bezbarwne, nie wystają z ucha.

 

Stopery do uszu do spania i odpoczynku

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest wypoczynek i regeneracja. Szczególnie po dniu pełnym zadań, skupieniu oraz stresu. Wypoczęty organizm ma energię i pomysły na zdrowe i aktywne życie. Może poświęcić czas i siły na zabawę z dziećmi czy uprawianie sportu. Jednak często wypoczynek nie jest możliwy z powodu wielu czynników, takich jak hałas. Organizm dla regeneracji i snu potrzebuje ciszy. Taki komfort zapewniają zatyczki do spania Haspro Sleep EarPlugs. Stopery te doskonale wygłuszają głośne oraz uporczywe dźwięki otoczenia. Są komfortowe i nie przeszkadzają w spaniu. Dotychczas popularne stopery do uszu woskowe zostały zastąpione przez silikon, dla jeszcze większego komfortu i wygody.

Gdzie kupić stopery do uszu i ile kosztują?

Apteka to miejsce gdzie można kupić podstawowe modele zatyczek do uszu. Jednak rozwój tego produktu powoduje, że różne zatyczki oferowane są do różnych zastosowań takich jak sen, praca, nauka czy inne aktywności. Cena zatyczek HASPRO o profesjonalnym działaniu i wysokiej jakości materiałów zaczyna się od 44 zł. 

Do zestawu zatyczek HASPRO dołączony jest metalowy pojemnik, w którym wygodnie przechowasz swoje stopery. Można go przypiąć do breloka od kluczy i mieć zawsze pod ręką. Nie zniszczą się i nie zgubią.

Szeroką gamę stoperów HASPRO EarPlugs znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym pod tym adresem: https://akcesoria-podrozne.pl/zatyczki-do-uszu

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl