Zestaw walizek idealny dla kobiety.

Zestaw walizek idealny dla kobiety.

Podróżowanie w dzisiejszych czasach jest bardzo powszechne i może przybrać wiele form. Czy to krótki wypad weekendowy, czy kilkudniowy pobyt u znajomych, aż po dwutygodniowe wczasy w kraju czy za granicą. W zależności jak długi wyjazd planujemy, tak wiele rzeczy musimy spakować i przewieźć. W związku z tym najbardziej praktycznym rozwiązaniem dla ciebie jest zestaw walizek. Są idealne na każdy rodzaj planowanej podróży. A jaki zestaw walizek będzie idealny dla kobiety?

Zestaw walizek podróżnych-wygoda.

Idealna walizka jest wygodna, lekka, trwała i pojemna. Nie mniej istotną cechą jest jej wygląd i kolor. Dzięki wysuwanym uchwytom i kółkom prowadzenie walizki nawet zapakowanej po brzegi nie jest trudne i nie wymaga wysiłku. Walizka na kółkach to rozwiązanie idealne gdziekolwiek musisz się przemieszczać. Dodatkowe kieszenie walizek pozwalają przechowywać przedmioty, które chcemy mieć pod ręką, bez otwierania walizki i szukania.

Kupując zestaw walizek Wings, cenionej polskiej marki, wszystkie te cechy będą do Twojej dyspozycji. Dostępna kolorystyka zadowoli najbardziej nawet wyszukane gusta. Zestaw zawiera trzy lub cztery walizki. Dzięki temu dopasujesz walizkę do ilości rzeczy, potrzebnych w podróży i w czasie pobytu oraz tego, czy podróżujesz sama, czy np. z rodziną. Spakujesz nie tylko siebie, ale i rzeczy Twoich bliskich.

Duża walizka, dzięki swojej pojemności, zmieści kobiece rzeczy niezbędne nawet na dwutygodniowy urlop. Średnia walizka natomiast to idealne rozwiązanie na krótki, kilkudniowy wypad lub dłuższy, gdy pakujesz do niej rzeczy swojego partnera. Mała walizka, zwana walizką kabinową sprawdza się doskonale w czasie podróży lotniczych. Można ją zabrać na pokład samolotu i mieć pod ręką potrzebne rzeczy. Jest to ważne szczególnie podczas długich lotów. Spełni też swoją rolę jako walizka dla dzieci. Jest podręczna, ma uchwyt i kółka, czyli nawet nasze maluchy będą mogły z nią się przemieszczać.

Walizka twarda ABS czy miękka?

Walizki miękkie wykonane są z miękkiego materiału, dzięki któremu są bardziej elastyczne i łatwiej zmieścić je w bagażniku czy luku bagażowym. Walizki twarde ABS są bardzo sztywne, a mimo to lekkie. Co najważniejsze, są wyjątkowo wytrzymałe, a zawartość jest bezpieczna. Nawet silny nacisk nie spowoduje ich uszkodzenia. Ich cena jest nieco wyższa niż walizek miękkich. Oba te rozwiązania wspaniale sprawdzają się w czasie podróży.

Komplet walizek to gwarantowana oszczędność.

Dokonując wyboru zestawu walizek, ich cena jest niższa, niż gdy są kupowane oddzielnie. Komplet walizek wygląda naprawdę świetnie, łatwo je zidentyfikować na taśmie lotniskowej. I co najważniejsze przy wyjazdach rodzinnych, każdy ma swoje rzeczy we własnej walizce.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl